طراحی و تنوع رنگی بالا

بدون کوچک ترین تخریب یا بوی نامطبوعی به راحتی سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه منزل خود را با عایق رنگی و پوششی ضد آب کنید.

این عایق به شما این امکان را می دهد تا بدون کوچکترین تخریب بتوانین محلی را که نم می دهد و یا رطوبت نفوذ می کند را با این پوشش به راحتی مشکل شما را برطرف می کند.

محل هایی مثل سرویس بهداشتی ، حمام یا آشپزخانه بدلیل آب خور بالا و وجود رطوبت می توانند محل خوبی برای رشد باکتری ها باشند. درز های موجود در کاشی و سرامیک های این اماکن در صورت آب بند نبودن محل مناسبی برای رشد و نمو قارچ و باکتری های آلوده می شوند اما با عایق رنگی پوشش رطوبت آنتی باکتریال به راحتی و با اطمینان محل زندکی خود را ایمن نماید.

عایق رنگی پوششی رطوبتی با اجرای ساده امکان استفاده در هر مکان را به شما می دهد. مواد موجود در این عایق تظمین طول عمر این محصول را برای شما به همراه دارد. این عایق با تنوع رنگی بالا می تواند هر نیازی را پوشش دهد

هم رنگ کنید هم ضد آب

استخر ها روباز همیشه دو مشکل بزرگ و اساسی داشته اند. یکی اگر آب داشته باشند در اثر سکون آب دوچار تکثیر جلبک و باکتری می شوند و اگر خالی باشند رنگ دیواره یا عایق رطوبتی آن دوچار مشکل می شود . حالا اگر ما محصولی را به شما پیشنهاد کنیم که هم عایق رطوبتی مناسب و با طول عمر بالایی باشد و هم در اثر پر یا خالی بودن استخر برای شما مشکلی را بوجود نیاورد شما چه انتخابی می کنید؟

عایق رنگی و پوششی