خدمات ما

نصب ایزوگام

نصب و اجرای عایق کاری ایزوگام

ایزوگام پوششی ایمن و سریع الاجرا می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید آن را نصب و اجرا نمایید . ایزوگام بسیار سبک و قابل اجرا برای کف و پشت بام ساختمان هاست.

آسفالت کاری

آسفالت کاری و محوطه سازی

برای داشتن محیطی پاکیزه و قابل شستشو ، با طول عمر بالا و مفید حتما از پوشش آسفالت استفاده کنید . به یاد داشته باشید که هر اقلیم آسفالت مناسب خود را می خواهد.

تعمیرات ساختمان

زیر سازی و ترمیم

برای اجرای پروژه عایق کاری حتما نیاز به سطحی سالم دارید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با نازلترین هزینه این کار را برای شما به دقت و با کیفیت اجرا خواهیم کرد.

قیرگونی

قیرگونی

قیرگونی شیوه سنتی عایق کاری است که هنوز هم کاربرد های خاص خود را حفظ کرده. شما می توانید در مکان هایی که شکستگی های هندسی فراوان دارد از روش عایق کاری به وسیله قیرگونی استفاده کنید.

عایق رنگی و پوششی

کمترین تخریب و اجرای سریع پروژه عایق کاری به رنگ و طرح دلخواه . یا محیط هایی که  بدلیل ظرافت و یا قدمت امکان تخریب و اصلاح ومجدد وجود ندارد . راهکار جدید و ویژه ایران ایزوبام مشکل را به راحتی حل می کند.

ایزولاسیون

ایزولاسیون

محیط های آزمایشگاهی و حساس به میکروب نیاز به نوع دیگری از عایق کاری دارند. ایزولاسیون بوسیله مواد نانو می تواند راهکاری نوین برای اجرا و عایق بندی محیطی ایزوله نسبت به رطوبت ، میکروب و یا گرما وسرما باشد.